Ні для кого не секрет, якими незамінними в нашому житті стали системи відеоспостереження.

Вони використовуються майже скрізь: для охорони периметрів великих об'єктів, всередині складських і офісних приміщень, на дорогах міст і заміських ділянках.

Для того що б зрозуміти яка ж потрібна система в кожному конкретному випадку, необхідно чітко визначити завдання, які вона буде виконувати. Від цих завдань залежить обладнання, яке буде використано в системі.

  • Для охорони периметру будинку необхідно використовувати вуличні або купольні камери. Їхнє розташування й технічні характеристики повинні дозволяти перегляд всіх сторін будівлі. У випадку якщо технічні характеристики не дозволяють однією камерою покрити всю зону видимості, використовується друга, третя і т.д.

 

                    

 

 

 

  • При проектуванні системи відеоспостереження всередині приміщення важливо, що б камери перекривали найважливіші приміщення, такі як склад, виробництво, вхід і т.п. 

 

 

Основними складовими будь-якої системи відеоспостереження є:

- відеокамера;

- відеореєстратор.

Відеокамери за способом передачі сигналу поділяються на два види: аналогові і цифрові ( Ip-Камери). А от по конструктивних особливостях їх буває п'ять видів: модульні, купольні, вуличні, поворотні й корпусні. Кожен з цих видів має своє характерне застосування і використовується у різних випадках.

 

Вулична камера

Купольні камери

Модульна камера

Корпусна камера

 Поворотна камера

 

Жодна система відеоспостереження не може обійтися без відеореєстратора – обладнання, призначене для запису, зберігання і відтворення відеосигналів, а в деяких випадках і аудіосигналів що приходять від аналогових і цифрових відеокамер і мікрофонів у системах відеоспостереження й аудіоконтролю.

Розрізняють чотири види відеореєстраторів:

NVR — мережевий відеореєстратор (робота тільки з Ip-Відеокамерами),

HDVR — гібридний відеореєстратор (робота з аналоговими і Ip-Відеокамерами),

Pc-based DVR (відеореєстратор на базі ПК використовує плату відеозахоплення),

stand alone DVR (робота тільки з аналоговими відеокамерами).

 

 

       

          Гібридний відеореєстратор

Відеореєстратор на базі ПК

 

 

Go to top