Без комп'ютерної мережі вже давно не можна уявити роботу будь-якого офісу. Вона використовується не тільки для передачі даних між комп'ютерами, але й для друку, обміну файлами, для загального доступу до глобальної мережі Інтернет. Грамотно побудована мережа полегшує виконання повсякденних завдань і поліпшує продуктивність роботи.

Найпоширеніший тип комп'ютерної мережі - зірка. Зараз такі мережі використовуються майже у всіх офісах. Така мережа має на увазі, що всі комп'ютери мережі з'єднуються через одне обладнання (комутатор). Для загального доступу до мережі Інтернет використовуються маршрутизатори. І звичайно ж незамінною буде точка бездротового доступу до мережі. Сьогодні всі перераховані пристрої легко об’єднуються в сучасних роутерах.

 

Мережа типу "Зірка"

 

         Для комутації всієї мережі вибирається одне місце. Це може бути просто кут у кімнаті, куди встановлюється монтажна шафа або ціла кімната в яку зводиться мережа з усього будинку. Далі від цього місця розводяться кабелі до розеток на робочих місцях. Усі кабелі обов'язково закриваються пластиковими коробами, що б не погіршувати естетичний вигляд приміщення.

 

 

Усі кабелі обов'язково закриваються пластиковими коробами...

 

           Наша компанія для виконання монтажних робіт використовує тільки саме перевірене, надійне обладнання кращих світових брендів.

Якість

Для досягнення високої якості робіт при монтажі мережі важливо правильно спроектувати систему й виконати роботи строго згідно із проектом. Усі роботи з побудови кабельної системи у нашій компанії ведуться згідно з встановленими правилами монтажу, стандартами і нормативними документами. У компанії діє система контролю якості, яка допомагає уникнути будь-яких недоліків системи після її встановлення.

Терміни

Ми готові зробити роботи з монтажу мережі в гранично стислий термін, включаючи роботу у вихідні дні й у нічний час.

Ціна

Ми дотримуємось гнучкої цінової політики. Тому ціни на монтаж СКС залежать від конкретного об'єкту.

 

Виконання проекту можна розділити на наступні етапи:

1.Технічне завдання

       Ми вважаємо дуже важливим з'ясувати дійсні потреби замовника. Завдяки цьому етапу Ви уникнете численних погоджень проектного кошторису й зайвих витрат на зовсім непотрібні елементи.

2. Складання проектного кошторису

            Одним з важливих етапів, на якому Ви отримаєте вичерпну інформацію про витрати на проект. Завдяки тому, що ми підготовлюємо як правило кілька кошторисів для одного проекту, Ви зможете порівняти ціни на різне обладнання та матеріали і вибрати найбільш доцільний для Вас варіант.

3. Доставка матеріалів

              Усі матеріали завозяться одночасно і у зручний для Вас час.

4. Виконання монтажних робіт

             У нашій компанії працюють фахівці з великим стажем. Уся необхідна для проведення робіт інформація збирається нашим менеджером на етапі постановки завдання. Завдяки цьому під час проведення робіт не обов'язкова присутність представника замовника.

5. Контроль якості

          Після завершення монтажних робіт монтажниками проводиться здача проекту менеджерові, який і проводить контроль якості робіт. Ним проводиться тестування основних елементів і підготовка до здачі об'єкту замовникові.

6. Здача проекту

              Самий важливий етап усього проекту. Вам буде продемонстровано результат виконаних робіт. Ви будите здивовані, як у короткий термін і з належною якістю були реалізовані Ваші побажання.

Інфо

Наші спеціалісти готові в будь-який момент надати Вам професійну консультацію з побудови IT-інфраструктури, виконати комплексні проекти з впровадження сучасних технологій з подальшим супроводом та підтримкою.

Ми впевнені, що наша співпраця буде максимально ефективною і взаємовигідною!

Хочете перевірити??? - телефонуйте 050 431 80 20 або у Skype...

Go to top