Ми пропонуємо Вам послугу комплексного обслуговування комп'ютерної інфраструктури у Вашому офісі (системне адміністрування) з фіксованою щомісячною абонплатою.

 

Комплексне обслуговування включає:

 • захист, моніторинг і адміністрування роботи локальної мережі, серверів.
 • технічна підтримка програмної, апаратної та мережевої інфраструктур.
 • підтримка й консультування користувачів, оперативні консультації по телефону.
 • регулярні виїзди нашого фахівця до Вас в офіс для профілактичного огляду стану комп'ютерів, програмного забезпечення, антивірусного захисту, серверів, мережного обладнання, перевірки безпеки локальної мережі, резервування даних і т.д. За результатами огляду, наш співробітник відразу ж здійснює усі необхідні налаштування.
 • заплановані виїзди для виконання робіт і налаштувань по мірі їх необхідності.
 • екстренні виїзди для оперативного усунення несправностей у випадку їх виникнення.
 • можливість безпечного віддаленого адміністрування серверів і окремих комп'ютерів нашими фахівцями через канал Internet.
 • безпосередній контакт з провайдерами інтернет і телефонних послуг від імені клієнта для вирішення проблем зв'язки.
 • сервіс із ремонту комп'ютерів, що обслуговуються, шляхом заміни несправних вузлів.
 • аудит і модернізація комп'ютерної техніки й програмного забезпечення.

 

Як ми працюємо:

 Для досягнення стабільної роботи комп'ютерної техніки у Вашому офісі ми використовуємо наступні обов'язкові процедури:

 1. впровадження корпоративних правил користування комп'ютерною технікою й програмним забезпеченням.
 2. моніторинг і фільтрацію доступу до мережі Інтернет.
 3. розмежування прав користувачів комп'ютерів.
 4. централізований доступ до файлів і інших загальних ресурсів у мережі.
 5. регулярне резервне копіювання даних.
 6. використання спеціального ПО для своєчасного виявлення шкідливих програм.
 7. документування всіх процесів по адмініструванню комп'ютерного парку.

 

Для Вашої зручності за Вашою фірмою закріплюється окремий фахівець! В абонплату включена певна кількість часу роботи наших фахівців у Вашому офісі, кількість виїздів при цьому не обмежене! Так само для наших клієнтів ми проводимо консультації з питань модернізації устаткування, вибору оргтехніки, впровадження нового програмного забезпечення.

 

Додатково через наших партнерів ми можемо організувати (оплачується окремо) обслуговування й регулярну заправку картриджів принтерів, ксероксів, МФУ, послуги програміста 1С.

 

При необхідності фахівці нашої компанії готові надавати послуги системного адміністрування Вашого офісу не тільки в робочий час, але й у цілодобовому "черговому" режимі.

 

Що потрібно, щоб почати обслуговуватися в нас?

 

Перед укладанням договору обслуговування проводиться аналіз загального стану комп'ютерної техніки й складається схема поточних настроювань і конфігурацій, інвентаризація устаткування, а так само, якщо буде потреба, складається кошторис і графік проведення первинних робіт.

Первинні роботи можуть містити в собі організацію комплексного антивірусного захисту, організацію централізованого сховища файлів, розмежування прав доступу користувачів до загальних ресурсів у мережі, попереднє настроювання й оптимізацію роботи системного й прикладного програмного забезпечення на серверах і робочих станціях, організацію системи захисту від несанкціонованого проникнення з мережі Інтернет (Firewall).

Вас зацікавила послуга комплексного обслуговування комп'ютерної техніки від нашої компанії - будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом з розділу «Контакти» - фахівці компанії із задоволенням нададуть відповідь на всі Ваші запитання!

Інфо

Наші спеціалісти готові в будь-який момент надати Вам професійну консультацію з побудови IT-інфраструктури, виконати комплексні проекти з впровадження сучасних технологій з подальшим супроводом та підтримкою.

Ми впевнені, що наша співпраця буде максимально ефективною і взаємовигідною!

Хочете перевірити??? - телефонуйте 050 431 80 20 або у Skype...

Go to top