Комплексне обслуговування комп'ютерів

Технічне Обслуговування комп'ютерної техніки це ефективний і економічний спосіб підтримки працездатності інформаційної структури підприємства,

Ми пропонуємо Вам пакет ІТ-Аутсорсингу для малого бізнесу:

Мінімальний

Група тарифів «Мінімальний» орієнтована на невеликі організації, що використовують до 10 комп'ютерів, без виділених серверів з нескладною конфігурацією локальної мережі і використовуваним програмним забезпеченням.

Щомісяця за графіком здійснюється два планові виїзди системного адміністратора до Вас в офіс. При виникненні ситуації потребуючої негайного втручання здійснюється до двох екстрених виїздів на місяць.

Тривалість як планових, так і екстрених виїздів фахівця в першу чергу залежить від трудоємності вирішення поставлених завдань, але не більше 5-и годин в день.

 

№пп

Опис

грн./місяць

1

до 5 робочих станцій

2 планових виїзди в місяць

2 екстрених виїзди в місяць

2000

2

до 10 робочих станцій

4 планових виїзди в місяць

2 екстрених виїзди в місяць

4000

 

В обслуговування входять наступні види робіт/послуг:

Загальні профілактичні роботи

Налаштування й оптимізація роботи системного й прикладного програмного забезпечення на серверах і робочих станціях.

Проведення профілактичних робіт з обслуговування програмного й апаратного забезпечення.

Обслуговування робочих станцій

Діагностика несправностей і ремонт робочих станцій (вартість деталей які підлягають заміні в ціну обслуговування не входить), можливе створення резервного фонду обладнання. Підключення і налаштування додаткового периферійного обладнання (принтери, сканери, модеми).

Розмежування прав доступу користувачів до загальних ресурсів комп'ютерів у мережі. Впровадження систем антивірусного захисту і організація процесу автоматичного оновлення антивірусних баз.

Налаштування системи резервного копіювання по мережі критично важливих даних на сервері. Консультування користувачів на робочому місці ( під час планового виїзду) і по телефону.

Ведення технічної й облікової документацій (тех. характеристики комп'ютерів, мережні адреси і т.д.)

Обслуговування локальної мережі

Підключення додаткових комп'ютерів до мережі, і налаштування необхідного програмного забезпечення.

Організація системи захисту від несанкціонованого проникнення з мережі Інтернет (Firewall). Обслуговування активного мережного обладнання. Усунення несправностей мережі без проведення додаткових кабельних робіт.

 

 

Інфо

Наші спеціалісти готові в будь-який момент надати Вам професійну консультацію з побудови IT-інфраструктури, виконати комплексні проекти з впровадження сучасних технологій з подальшим супроводом та підтримкою.

Ми впевнені, що наша співпраця буде максимально ефективною і взаємовигідною!

Хочете перевірити??? - телефонуйте 050 431 80 20 або у Skype...

Go to top