Проектування і монтаж систем СКД

        Системи контролю доступу або скорочено СКД використовуються як у великих бізнес центрах, так і в невеликих офісах, що складаються з декількох приміщень. Основним завданням даних систем є контроль і обмеженню доступу в приміщення. Однак на цьому список можливих функцій не закінчується. На базі СКД системи можна організувати систему обліку робочого часу.

 

Одним з найпростіших прикладів впровадження СКД є всього лише одні двері, для входу і виходу з яких необхідно прикласти електронний ключ до зчитувача.

Система має п'ять основних елементів:

- Контролер

- Зчитувач на вхід

- Зчитувач на вихід

- Електромеханічний замок

- Програмне забезпечення

 

Дана система дозволяє поєднувати кілька контролерів і керувати ними з одного комп'ютера.

 

1 - Керуючий ПК.

2 - Конвертер для обміну по протоколу L-Bus між cоm-Портом і контролерами, а також програмування карт/ключів користувачів.

3 - Лінія зв'язку контролерів до 1000 метрів

4 - Процесорний блок з контролером (кількість в одній лінії до 256)

5 - Точки вхід-вихід.

 

Наша компанія займається створенням і обслуговуванням систем СКД. Кваліфіковані фахівці допоможуть спроектувати оптимальну систему контролю доступу.

Ми реалізуємо великі і малі проекти по СКД, з невеликим штатом співробітників замовника й з великим обсягом персоналу. Індивідуальний підхід дозволяє вибрати оптимальну по складності й за вартістю систему СКД, починаючи від простих турнікетів до шлюзових камер.

Наші фахівці будуть раді виконати всі необхідні роботи із проектування і встановлення систем СКД !!!

Інфо

Наші спеціалісти готові в будь-який момент надати Вам професійну консультацію з побудови IT-інфраструктури, виконати комплексні проекти з впровадження сучасних технологій з подальшим супроводом та підтримкою.

Ми впевнені, що наша співпраця буде максимально ефективною і взаємовигідною!

Хочете перевірити??? - телефонуйте 050 431 80 20 або у Skype...

Go to top