Наша компанія надає комплексні послуги з встановлення телефонних систем:

  • прокладка додаткових внутрішніх телефонних ліній;
  • встановлення і програмування офісних міні-АТС;
  • налаштування будь-яких варіантів маршрутизації вхідних і вихідних викликів;
  • обслуговування міні-АТС;
  • налаштування VoIP шлюзів.

Міні АТС – автоматична телефонна станція, АТС ДЛЯ УСТАНОВ (УАТС) призначена для використання всередині офісу компанії. Як правило, кількість абонентів міні АТС невелика і коливається в межах від одиниць до декількох десятків. При цьому телефонна мережа розділяється на внутрішню й зовнішню. Залежно від типу, може приймати не тільки аналогові сигнали від провайдера телефонного зв'язку і абонентів, але цифрові потоки, такі як Ip-Телефонія. Іноді використовується англійська абревіатура PBX ( від Private branch exchange або Private business exchange).

 

 Приклад підключення міні АТС

 

Обладнання УАТС звичайно розміщується в спеціальній комутаційній або серверній кімнаті, куди заведено усі зовнішні й внутрішні лінії. Фактично міні АТС є свого роду комутатором. Якщо компанія розміщується в декількох будинках, то в кожному з них можна встановити свою міні АТС. При цьому кожна УАТС з'єднана з іншою за допомогою  кабельної лінії, яка може бути як аналоговою так і цифровою.

 

       Міні АТС Panasonic KX-TEM824

Гібридна міні АТС Panasonic KX-TDA200RU

 

 

Системний телефон являє собою обладнання з розширеними функціями. Звичайно застосовують два варіанти оснащення компанії системними телефонами. У простому випадку використовується тільки один системний телефон, який встановлюється в секретаря. Іншим співробітникам встановлюються звичайні телефонні апарати. Але якщо компанії потрібно використовувати додаткові функції, іноді системні телефони встановлюються всім співробітникам, що може потребувати додаткових ресурсів (системних плат) міні АТС.

 

 Системний телефон Panasonic KX-T7730

              Телефон Panasonic KX-TS2350

 

  

Наша компанія пропонує всі послуги з налаштування й обслуговування міні АТС від консультацій і прокладки телефонних ліній, до сервісного обслуговування!

Ми допоможемо Вам знайти найбільш оптимальне рішення!!!

Go to top